Публікації

Показано дописи з квітень, 2021

Вебінар з питань профілактики і протидії булінгу

Зображення
За участю колективу ДНЗ №166 та представників ювенальної пробації м. Запоріжжя у середу, 21.04.2021, відбувся вебінар з питань профілактики і протидії булінгу. Старший інспектор сектору ювенальної пробації м. Запоріжжя, старший лейтенант внутрішньої служби Іван Мотильов презентував дуже цікавий матеріал щодо сутності булінгу, його ознак та засобів діагностики, відмінності булінгу від конфлікту. Особливу увагу було приділено тому, яка специфіка існує в поведінці дітей дошкільного віку. Протягом вебінару учасники обговорили низку важливих тем, зокрема: на що педагогам звертати увагу при регулюванні відносин у дитячому колективі, якими засобами створювати безпечне освітнє середовище та підтримувати позитивний психологічний клімат в групі.

Фізичні симптоми тривоги у дітей

Зображення
Автор:  Олександр Орлов Джерело: https://www.facebook.com/dytyachyjpsyholog  === Добре відомо, що емоції прямо впливають на наш фізичний стан. Серце "стукає", "б'ється" або "завмирає", обличчя "червоніє", по шкірі "біжать мурашки", долоні пітніють, живіт "крутить" і т. Д., Коли ми хвилюємося, турбуємося, боїмося, сердимося і відчуваємо інші сильні почуття. Кожна емоція викликає складний набір хімічних реакцій в тілі, які призводять до фізіологічних і ендокринних змін. Тому не дивно, що хронічне занепокоєння і тривога можуть викликати постійні фізичні (соматичні) симптоми і дискомфорт, не маючи органічної або фізіологічної причини. Це в повній мірі проявляється і у дітей будь-якого віку. Приблизно чверть всіх дітей від 2 до 17 років відчувають соматичні симптоми тривоги один або два рази на тиждень. До них відносяться: занепокоєння, болі в животі, почервоніння, прискорене серцебиття, пітливість, головний біль, втома, запамо...

Таймер як інструмент роботи з тривогою

Зображення
  Джерело: https://www.facebook.com/MH4Ukraine/posts/269758831175186 === Пропонуємо починати місяць з корисних звичок для психічного здоров’я Розповідаємо про просту вправу, яку можна виконувати щодня. Вона стане незамінною для людей, котрі доволі часто мають тривогу або перебувають у стресі. Із цією вправою вдасться бути стійкішим до несприятливих ситуацій. Для того, аби виконати вправу: Наприкінці кожного дня виділяйте 15 хвилин, в які ви не будете стримувати своє занепокоєння, тривогу або страх; Увімкніть таймер і протягом 15 хвилин дозвольте собі думати тільки про все погане, що, на ваш погляд, може трапитися; Як час сплине, обов'язково нагадайте собі, що у житті завжди трапляються і сприятливі, і несприятливі події. Крім того, добрий розвиток подій навіть ймовірніший; Коли протягом дня у вас буде виникати тривога або ж відчуття занепокоєння, просто нагадайте собі про 15 хвилин увечері, щоб подумати про негативні речі.

Агрегатор спокою: 100 і 1 варіант того, як відшукати гармонію

Зображення
Джерело: https://birdinflight.com/uk/partnership-uk/agregator_spokoyu.html?fbclid=IwAR2G8Vi9UY-zKVy-OgmrkcSqhEkj_bc2uxD0_IV5r6Q1xMF1J5rqW0CSS9w === Випробування роблять нас сильнішими, і за минулий рік у всіх була можливість прокачатися. Але не варто завмирати у стійці бійця та чекати, звідки прилетить удар від 2021-го. Час навчитися розслаблятися та знаходити свій дзен, і тоді будь-яка критична ситуація мине швидше. Для цього Bird in Flight разом з  ТМ «Львівські дріжджі»  розробили агрегатор спокою зі 100 і 1 варіантом, як позбутися стресу. Переходьте за посиланням вище і експериментуйте!